Aktuellt

Spin Giro 4 är tillbaka

Spin giro 4 är ett tufft spinningpass med...

Läs mer ››

Gratis rörelseprogram för äldre

Rörelse för äldre är avgörandeAtt röra på sig är...

Läs mer ››

Anläggnings-ID till appen: 1375

I samband med problemen med vår bokningsapp har många...

Läs mer ››

Personal

 

 

Karin Danehammar
Verksamhetschef

033-722 40 50
0703-10 08 75

karin@boras.friskissvettis.se


Sari Lorentzon
Reception- och utbildningsansvarig

033-722 40 51
0705-13 75 01

sari@boras.friskissvettis.se


Maria Olrog Meurling
Träningsansvarig (föräldraledig)

maria@boras.friskissvettis.se

maja-profilbild

Maja Persson
vik. Träningsansvarig

0728-57 21 51
maja@boras.friskissvettis.se

IMG_6233-bw 

 

Patrik Åslund
Gymansvarig

070-670 80 93
patrik@boras.friskissvettis.se

 

Karin I webb

Karin Ingemarson
Kommunikationsansvarig

072-857 21 04
karin.i@boras.friskissvettis.se

Maria Lundberg
Ekonom

033-722 40 53
072-857 21 52
maria.ekonomi@boras.friskissvettis.se

Suzanne Johansson
Reception

033-10 08 75
suzanne@boras.friskissvettis.se

Ingegerd Carlesund
Lokalvård

Kenth Jensen
Lokalvård

Michael Olofsson
Lokalvård

Öppettider

Våra öppettider

Måndag - torsdag 
Fredag
Lördag
Söndag 

 

05.30 - 21.30                             
05.30 - 19.00
09.00 - 16.00
11.00 - 21.00

 

  

Gymmet stänger 15 minuter innan ordinarie tid.

Se läs mer för öppettider vid storhelger.

Läs mer ››

Förslagslådan

Har du tankar och idéer på hur vi kan utveckla...

Läs mer ››

Hitta oss på Instagram

Instagram