Aktuellt

Spin Giro 4 är tillbaka

Spin giro 4 är ett tufft spinningpass med...

Läs mer ››

Gratis rörelseprogram för äldre

Rörelse för äldre är avgörandeAtt röra på sig är...

Läs mer ››

Anläggnings-ID till appen: 1375

I samband med problemen med vår bokningsapp har många...

Läs mer ››

Styrelsen

Johan-Nordgren 

Johan Nordgren
Ordförande
j.nordgren@telia.com

Bo Nilsson 
Styrelsemedlem
nilsson.bn@bredband.net 

Lotta Söderberg 
Styrelsemedlem
lotta.soderberg@vgregion.se 

Linn Ståhl
Styrelsemedlem
linn.stahl@nordea.com

Micael Andersson
Styrelsemedlem
micael.andersson@stiba.se

Bo Ekdahl
Styrelsemedlem
bosse@ekdahls.biz

Per Granar
Styrelsemedlem
per.granar@vgregion.se

Marie Westerlund 
Styrelsemedlem
marie.westerlund@trr.se 

Ann Hallqvist
Styrelsemedlem
ann.hallqvist@hb.se

Valberedning

Peter Lilja
Sammankallande
peterlil@me.com

Jan Alkmark
jan.alkmark@hedin.se

Victoria Reeve
victoriareeve@hotmail.com

 

Öppettider

Våra öppettider

Måndag - torsdag 
Fredag
Lördag
Söndag 

 

05.30 - 21.30                             
05.30 - 19.00
09.00 - 16.00
11.00 - 21.00

 

  

Gymmet stänger 15 minuter innan ordinarie tid.

Se läs mer för öppettider vid storhelger.

Läs mer ››

Förslagslådan

Har du tankar och idéer på hur vi kan utveckla...

Läs mer ››

Hitta oss på Instagram

Instagram